Fight Team Martfű házi verseny

Házi küzdősport versenyt rendezett a Fight Team Martfű a Városi Fitness Club tornatermében 2013. március 22-én. A küzdelmeket két gyermek korcsoportban, light contact szabályrendszerben bonyolították le.

A rendezvény jó alkalom volt arra, hogy versenyzési lehetőséget biztosítson azoknak, akik az előző évi országos bajnokságon nem vettek részt - tudtuk meg Kelemen Richárd kung-fu sportedzőtől. - Az indulók dolgát nehezítette, hogy az egyes korcsoportokban súlykategóriák nem lettek meghatározva, így eltérő felépítésű ellenfelekkel szemben kellett helyt állniuk a fiataloknak. Ennek ellenére a küzdelmeket minden résztvevő vállalta, hiszen a való életben sem válogathatják meg támadóikat.

A 12 év alattiak kategóriáját Mester Marcell nyerte, a 12-14 évesek között pedig Vöröslakos Balázs bizonyult a legjobbnak.

Akik ellátogattak a rendezvényre, több Muay Thai box mérkőzést is láthattak bemutatóként. Maximális tisztelet és elismerés minden küzdősportot űző fiatalnak, aki a versenyen indult.