2012.03.10 - Nagyszerűen helytálltak úszóink

A megyei úszó diákolimpiáról az országos döntőbe jutott versenyzők közül az első két korcsoportnak rendezték meg a versenyt 2012.03.10-én Székesfehérvárott. Klubunkból három versenyző szerzett jogot a részvételre: Hornyák Döme, Kiss Anna és Cseuz Lili.

A rendkívül erős mezőnyben, ahol kis túlzással leendő olimpikonokat is látni véltünk a nagy úszóklubokból, nagyszerűen helytálltak a mieink. Az eredmények a következők:

Hornyák Döme 50 m gyorsúszásban 11. helyet szerzett. A versenyzők kiegyensúlyozott teljesítményére jellemző, hogy 11 célba érkező ideje volt 1 másodpercen belül! Döme 50 m hátúszásban 16. helyen végzett.

Cseuz Lili 50 m gyorsúszásban 16. lett. Ennek a versenynek a győztese a fiúk mezőnyét is két másodperccel „verte”.

Kiss Anna 50 m gyorsúszásban 22. lett. Anna rajtja nem sikerült jól, s ez egy ilyen rövid versenyen sokszor döntő jelentőségű.

Gratulálunk a döntőbe jutáshoz, s az ott elért eredményekhez.